Верифицированный профиль
2
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4740
Последний визит на сайт
сегодня
Менеджер з продажу комерційної та житлової нерухомості. Ретельно досліджуємо тенденції ринку й вартість нерухомості. проводимо успішні угоди з клієнтами з питань оренди та продажу нерухомості, підбору нерухомості під запитоформлюємо юридичні документи на нерухомість, такі як договори та договори оренди;супроводжуємо клієнтів при оренді / продажу нерухомості.Маємо також філіали в Дніпрі, Києві, та Львові.Завжди актуальні пропозиції на ринку. Працюємо в співпраці з банками по державних програмах Єоселя, 280 та 214 постанова. Консультація та кращі пропозиції під інвестиції в нерухомість.

Портфолио реализованных объектов (5)

  • продано
    HOME DEV
    68 000 $
    1 170 $/м²

    Ольги Кисилёвской ул., 32

    БЕЗ КОМИССИИ Майзли
    2 комнаты
    58 / 30 / 10 м²
    этаж 1 из 10
    2016 год постройки
    1 мес. назад
    Продається стильна 2-кімнатна квартира в новобудові в районі Майзлі! Кисилевської 32 Пропонуємо до вашої уваги сучасну квартиру з індивідуальним ремонтом, виконаним із якісних матеріалів та продуманим до деталей дизайном. Загальна площа — 58,1 м², зручне планування, що ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. Квартира світла та простора, з функціональною кухнею, затишною вітальнею та окремою спальнею. Санвузол обладнаний сучасною сантехнікою. Усі роботи виконані "для себе" — якісно та зі смаком. Будинок новий, доглянутий під’їзд, сучасні комунікації. Район Майзлі — один із найзручніших для життя: поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського трансп...
  • продано
    HOME DEV
    53 000 $
    624 $/м²

    Новая ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ Майзли
    3 комнаты
    85 / 50 / 10 м²
    этаж 8 из 9
    1980 год постройки
    1 мес. назад
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Найвигідніша пропозиція на ринку! Вул нова 5 Продається простора 3-кімнатна квартира в цегляному будинку. Загальна площа — 85 м², зручний 8 поверх, гарне планування для комфортного проживання всієї родини. Квартира світла та тепла, цегляний будинок забезпечує відмінну шумо- та теплоізоляцію. Великі кімнати, достатньо простору для реалізації будь-яких дизайнерських рішень. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію! Головна перевага — ЦІНА! Найнижча на ринку серед аналогічних пропозицій, тому квартира швидко знайде свого власника. Не зволікайте — телефонуйте вже сьогодні, поки пропозиція актуальна!
  • продано
    HOME DEV
    95 000 $
    704 $/м²

    Лунная ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Калиновая Слобода
    135 / 60 / 25 м²
    2 этажа
    3 сот
    3 комнаты
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    Продається кутовий таунхаус з ділянкою понад 3 сотки у Крихівцях Пропонується до продажу готовий кутовий таунхаус у мальовничій частині с. Крихівці. Ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати комфорт міської інфраструктури та затишок приватного сектору. Основні характеристики Площа будинку: 135 м² Поверховість: 2 поверхи Ділянка: понад 3 сотки Таунхаус кутовий — більше простору та приватності Планування простора кухня-студія 3 світлі спальні санвузол на кожному поверсі гараж у будинку (для авто або зберігання) Якість будівництва будинок зведений з цегли утеплення фасаду: пінопласт 10 см утеплення стелі: мінеральна вата 20 см індивідуальне газове опалення міські комунікації:...
  • продано
    HOME DEV
    68 000 $
    780 $/м²

    Горбачевского ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
    3 комнаты
    87 / 56 / 9 м²
    этаж 6 из 9
    1 мес. назад
    Продається 3-х кімнатна квартира вул Горюачевського 14 Поверхневість 6/9 Площа 87,2м2 Двохстороння 2 лоджії Суміжний санвузол Гардероб Будинок 2006 р цегла Індивідуальне опалення Підходить під постанови
  • продано
    HOME DEV
    78 000 $
    913 $/м²

    Приозерна, 14

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк им. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    2 комнаты
    85 / 32 / 16 м²
    этаж 2 из 9
    2 г. назад
    Характеристика: - ЖК Millennium - Тип будинку: Житловий фонд від 2022 р.; - Тип стін: цегла; - Поверх: 2; - Поверховість: 9; - Загальна площа: 85.4м²; - Опалення: Індивідуальне газове; Планування: - Кухня: 16м². - 2 Лоджії; - Cанвузол: Роздільний; Інфраструктура: - Школа; - Дитячий садок; - Дитячий майданчик; - Кафе та ресторани; - Банкомати; - Зупинка транспорту; - Зелена зона; - Відділення пошти; - Футбольне поле; Чудова локація для життя!
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.