Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4740
Останній візит на сайт
сьогодні
Менеджер з продажу комерційної та житлової нерухомості. Ретельно досліджуємо тенденції ринку й вартість нерухомості. проводимо успішні угоди з клієнтами з питань оренди та продажу нерухомості, підбору нерухомості під запитоформлюємо юридичні документи на нерухомість, такі як договори та договори оренди;супроводжуємо клієнтів при оренді / продажу нерухомості.Маємо також філіали в Дніпрі, Києві, та Львові.Завжди актуальні пропозиції на ринку. Працюємо в співпраці з банками по державних програмах Єоселя, 280 та 214 постанова. Консультація та кращі пропозиції під інвестиції в нерухомість.

Портфоліо реалізованих об’єктів (5)

  • продано
    HOME DEV
    68 000 $
    1 170 $/м²

    Ольги Кисілевської вул., 32

    БЕЗ КОМІСІЇ Майзлі
    2 кімнати
    58 / 30 / 10 м²
    поверх 1 з 10
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається стильна 2-кімнатна квартира в новобудові в районі Майзлі! Кисилевської 32 Пропонуємо до вашої уваги сучасну квартиру з індивідуальним ремонтом, виконаним із якісних матеріалів та продуманим до деталей дизайном. Загальна площа — 58,1 м², зручне планування, що ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. Квартира світла та простора, з функціональною кухнею, затишною вітальнею та окремою спальнею. Санвузол обладнаний сучасною сантехнікою. Усі роботи виконані "для себе" — якісно та зі смаком. Будинок новий, доглянутий під’їзд, сучасні комунікації. Район Майзлі — один із найзручніших для життя: поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського трансп...
  • продано
    HOME DEV
    53 000 $
    624 $/м²

    Віталія Мерінова вул., 5

    БЕЗ КОМІСІЇ Майзлі
    3 кімнати
    85 / 50 / 10 м²
    поверх 8 з 9
    1980 рік побудови
    1 міс. тому
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Найвигідніша пропозиція на ринку! Вул нова 5 Продається простора 3-кімнатна квартира в цегляному будинку. Загальна площа — 85 м², зручний 8 поверх, гарне планування для комфортного проживання всієї родини. Квартира світла та тепла, цегляний будинок забезпечує відмінну шумо- та теплоізоляцію. Великі кімнати, достатньо простору для реалізації будь-яких дизайнерських рішень. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію! Головна перевага — ЦІНА! Найнижча на ринку серед аналогічних пропозицій, тому квартира швидко знайде свого власника. Не зволікайте — телефонуйте вже сьогодні, поки пропозиція актуальна!
  • продано
    HOME DEV
    95 000 $
    704 $/м²

    Місячна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ Калинова Слобода
    135 / 60 / 25 м²
    2 поверхи
    3 сот
    3 кімнати
    2026 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається кутовий таунхаус з ділянкою понад 3 сотки у Крихівцях Пропонується до продажу готовий кутовий таунхаус у мальовничій частині с. Крихівці. Ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати комфорт міської інфраструктури та затишок приватного сектору. Основні характеристики Площа будинку: 135 м² Поверховість: 2 поверхи Ділянка: понад 3 сотки Таунхаус кутовий — більше простору та приватності Планування простора кухня-студія 3 світлі спальні санвузол на кожному поверсі гараж у будинку (для авто або зберігання) Якість будівництва будинок зведений з цегли утеплення фасаду: пінопласт 10 см утеплення стелі: мінеральна вата 20 см індивідуальне газове опалення міські комунікації:...
  • продано
    HOME DEV
    68 000 $
    780 $/м²

    Горбачевського вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ Пасiчна
    3 кімнати
    87 / 56 / 9 м²
    поверх 6 з 9
    1 міс. тому
    Продається 3-х кімнатна квартира вул Горюачевського 14 Поверхневість 6/9 Площа 87,2м2 Двохстороння 2 лоджії Суміжний санвузол Гардероб Будинок 2006 р цегла Індивідуальне опалення Підходить під постанови
  • продано
    HOME DEV
    78 000 $
    913 $/м²

    Приозерна, 14

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    2 кімнати
    85 / 32 / 16 м²
    поверх 2 з 9
    2 р. тому
    Характеристика: - ЖК Millennium - Тип будинку: Житловий фонд від 2022 р.; - Тип стін: цегла; - Поверх: 2; - Поверховість: 9; - Загальна площа: 85.4м²; - Опалення: Індивідуальне газове; Планування: - Кухня: 16м². - 2 Лоджії; - Cанвузол: Роздільний; Інфраструктура: - Школа; - Дитячий садок; - Дитячий майданчик; - Кафе та ресторани; - Банкомати; - Зупинка транспорту; - Зелена зона; - Відділення пошти; - Футбольне поле; Чудова локація для життя!
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.